У категорії матеріалів: 126 Сторінка 9


Оповідання «Уроки французької» носить автобіографічний характер, це щира і правдива розповідь письменника про те, які труднощі йому довелося пережити в дитинстві, з якими людьми зустрівся.
«Уроки французької» - автобіографічна розповідь. У ньому автор описує події свого життя. Навіщо він це робить? Є такі поняття: духовна пам'ять і духовний досвід людини, які повинні бути присутніми в кожному з нас, незалежно від віку.
Про важкий повоєнний час я багато чого дізнався з розповідей своєї бабусі. Вона жила в селі і добре пам'ятає, як голодно було тоді: на вагу золота цінувалися кожен колосок, кожна крихта хліба.
Федір Абрамов провів своє дитинство в Архангельській області. На все життя зберіг він любов до прекрасної природи російської Півночі. Письменник уміє дуже тонко і точно передати красу навколишнього світу. Коні для нього - частинка цього світу. Вони хвилювали, радували «селянське серце» письменника. Він «міг не хвилинами, годинами дивитися на цих добрих і розумних тварин».
Ф. Абрамов, що виріс у селі російської Півночі, присвятив свою творчість зображенню життя російської села. Письменника хвилює все, що пов'язано з життям селянина.
Народною творчість Крилова робили не тільки картини російської природи і побуту, не тільки національний характер героїв, але й передусім мову. Простою і доступною мовою, мовою народу, заговорили герої всіх байок Крилова.

1-15 16-30 ... 91-105 106-120 121-126
Айтматов Ч.Т. [11] Астаф'єв В.П. [8] Ахматова А.А. [17]
Блок О.О. [24] Булгаков М.О. [29] Бунін І.О. [15]
Васильєв Б.Л. [6] Гончаров І.О. [15] Грибоєдов О.С. [8]
Достоєвський Ф.М. [11] Єсенін С.О. [22] Купрін О.І. [18]
Лермонтов М.Ю. [81] Максим Горький [24] Маяковський В.В. [8]
Некрасов М.О. [12] Островський О.М. [12] Пастернак Б.Л. [14]
Платонов А.П. [10] Пушкін О.С. [79] Салтиков-Щедрін М.Є. [14]
Твардовський О.Т. [7] Толстой Л.М. [56] Тургенєв І.С. [28]
Тютчев Ф.І. [8] Цвєтаєва М.І. [12] Чехов А.П. [47]
Шолохов М.О. [9] Шукшин В.М. [9] Інші російські автори [126]