У категорії матеріалів: 8 Сторінка 1


Після похорону В. Маяковського Марина Цветаєва напише: "Боюся, що, незважаючи на народні похорони, на всю пошану йому, весь плач по на ньому Москви й Росії, Росія й дотепер не зрозуміла, хто їй був даний в особі Маяковського”
Перше знайомство із творчістю Володимира Маяковського завжди проходить бурхливо, з виникненням безлічі питань, з якимось обуренням навіть. Чому? Важко знайти відповідь на це питання.
Володимир Маяковський… Ще в раннім дитинстві він входить у нашу читацьку свідомість. Перші свої самостійні кроки ми робимо, звіряючись по вічному: «Що таке добре і що таке погано?». Тоді це було для мене чимсь величезним, незрозумілим і нескладним.
На рубежі нового періоду у житті країни й у своїй власній творчості у Маяковського виникає необхідність заново переглянути і до кінця продумати свої погляди на сутність літератури та на положення і завдання письменника у соціалістичному суспільстві.
Одна з вічних тем у літературі - тема любові - проходить через всю творчість В. Маяковського. "Любов - це серце всього. Якщо воно припинить роботу, все інше відмирає, робиться зайвим, непотрібним. Але якщо серце працює, воно не може не проявлятися у всім”, - уважав поет.
Володимир Маяковський… Ще в раннім дитинстві він входить у нашу читацьку свідомість. Перші свої самостійні кроки ми робимо, звіряючись по вічному: "Що таке добре й що таке погано?” Тоді це було для мене чимсь величезним, незрозумілим і нескладним.
Твір по добуткам Володимир Маяковського. У великого російського поета XIX століття Н. О. Некрасова є чудові слова: Хто живе без суму й гніву, Той не любить вітчизни своєї. Поет Володимир Маяковський жив з "сумом і гнівом” і жагуче любив свою вітчизну
З ім'ям Маяковського міцно пов'язано уявлення про поета-новатора. Таких сміливих, радикальних змін в поезії не зробив жоден поет XX століття. Проте порівняння досвіду Маяковського і його сучасників доводить, що вплив на подальший розвиток культури надають ті відкриття, які відповідають потребам часу.

Айтматов Ч.Т. [11] Астаф'єв В.П. [8] Ахматова А.А. [17]
Блок О.О. [24] Булгаков М.О. [29] Бунін І.О. [15]
Васильєв Б.Л. [6] Гончаров І.О. [15] Грибоєдов О.С. [8]
Достоєвський Ф.М. [11] Єсенін С.О. [22] Купрін О.І. [18]
Лермонтов М.Ю. [81] Максим Горький [24] Маяковський В.В. [8]
Некрасов М.О. [12] Островський О.М. [12] Пастернак Б.Л. [14]
Платонов А.П. [10] Пушкін О.С. [79] Салтиков-Щедрін М.Є. [14]
Твардовський О.Т. [7] Толстой Л.М. [56] Тургенєв І.С. [28]
Тютчев Ф.І. [8] Цвєтаєва М.І. [12] Чехов А.П. [47]
Шолохов М.О. [9] Шукшин В.М. [9] Інші російські автори [126]