У категорії матеріалів: 295 Сторінка 4


Ми, буваючи на ринку, звертаємо увагу на лотки з незвичайним оголошенням. Воно написане на невеликій картонці сіро-коричневого кольору.
За усю історію людства, мабуть, ніколи так швидко не змінювався спосіб нашого життя, як у XX, а тепер - і в XXI сторіччі. Бурхливий розвиток медіа, технічний і науковий прогрес, стрімкі соціальні зміни привносять у життя людей стільки новинок, що іноді важко розібратися і до ладу оцінити усі плюси і мінуси нововведень.
Далека i глибока iсторiя нашого народу. Сивиною i забуттям вкритi однi її сторiнки, славою i звитягою - iншi. Але кожна з цих сторiнок обов’язково є невiд’ємною часткою великої iсторiї хлiба, iсторiї, що знайомить нас з мистецтвом його сiяти, вирощувати, косити, молотити, пекти.
Спілкування є дуже важливою складовою життя людини. Ми постійно знаходимося у круговерті спілкування – вдома, у школі, на вулиці ми зустрічаємося та розмовляємо з великою кількістю людей, близьких та малознайомих. Чому ж А. Сент-Екзюпері вважає спілкування «єдиною справжньою розкішшю»?
Ех, важка ти шапка Мономаха! На самій зорі Епохи Розпаду в тім світі, про яке тут буде розказано, відбулася важлива подія в країні, ім’я якої Рутенію, упала влада короля. Не можна сказати, щоб піддані шкодували про це: колишнього правителя народ не любив за видатну посередність.
Як складно їсти суп без хліба, так буде непросто написати речення без іменника. У шкільній програмі з української мови не даремно все починається з вивчення саме цього члена речення.
В даний час ви навряд чи знайдете людину, яка не чула про Інтернет. Він зайняв важливе місце в нашому житті і нашій свідомості. Вперше Інтернет був створений для потреб військових. Протягом 20 років Інтернет поширився по всьому світу.
Мене звати Олександра. Зараз я проживаю в Києві. Але сьогодні, я хочу розповісти про місто, в якому я народилася і виросла - Мала Вішера. Це маленьке містечко в Новгородській області.
Мабуть, ви не так давно востаннє були в метро, але зараз я пропоную подумки туди повернутися. Здавалося б, скільки вже можна, здавалося, б нічого цікавого, але ж це тільки на перший погляд. Отже, ми у вагоні метро.
Колядки та щедрівки - пісні, що були важливою складовою частиною зустрічі Нового року. Походження назви «колядка» не з’ясоване. Назва «щедрівка», що збереглася тільки в Україні, означає «пісня, що накликає щедрість природи».
Воля – складне поняття, його трактують по-різному. Вільна людина у буденному значенні – це той, хто може безперешкодно робити те, що він вважає за потрібне – жити там, де хоче, вчитися чи працювати за будь-яким фахом, мати свободу пересування тощо.
Почнемо ми нашу віртуальну прогулянку з відвідин Кремля, або Дитинця, як його називали в Новгороді в давнину. На Русі дуже мало міст, у яких є своє серце. Великий Новгород - одне з них. На лівому березі Волхова в центрі міста, за цегляною зубчастою стіною височіє і сяє в променях сонця Софійський Собор.
Почнемо ми нашу віртуальну прогулянку з відвідин Кремля, або Дитинця, як його називали в Новгороді в давнину. На Русі дуже мало міст, у яких є своє серце. Великий Новгород - одне з них. На лівому березі Волхова в центрі міста, за цегляною зубчастою стіною височіє і сяє в променях сонця Софійський Собор. Яке умиротворення і спокій виходить від білокам'яної Софії!
Наше покоління живе в дуже складний час. Нам дісталося не легке завдання - залишити хоч що-небудь після себе, не піти непоміченими й у той же час упоратися з усіма проблемами, що коштують на шляху досягнення мети.
На сучасному етапі відбувається черговий вибух технологічної і мирної соціальної революції - становлення інформаційного суспільства. Сучасні інформаційні і телекомунікаційні технології (ІТТ) істотно змінюють не тільки те, як ми виробляємо продукти і послуги, але і те, як проводимо дозвілля, реалізуємо свої цивільні права, виховуємо дітей.

Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]