Інтернет - це добро чи зло?

В даний час ви навряд чи знайдете людину, яка не чула про Інтернет. Він зайняв важливе місце в нашому житті і нашій свідомості. Вперше Інтернет був створений для потреб військових. Протягом 20 років Інтернет поширився по всьому світу. Інтернет був названий Великою Мережею не без причини.

У зв'язку з швидким розвитком технологій в даний час майже кожна звичайна сім'я має доступ до глобальної інформації у світі. За допомогою тільки одного клацання миші ви можете опинитися в середині глобальних подій. А в зв'язку з великою кількістю веб-камер по всьому світу у вас також є можливість подорожувати, не виходячи з дому. Все більше і більше людей в даний час працюють в Інтернеті. Багато людей проміняли довгі черги в магазинах на інтернет-магазини, де можна легко купити все, що ви хочете без будь-яких зусиль.

Тут виникає питання. Чи є Інтернет добром чи злом? З одного боку в нашому житті зручність надбало надзвичайно велике значення. Наше життя дуже швидке, та з метою пристосуватися до такої величезної швидкості люди намагаються зробити життя більш простішим, наскільки це можливо. Ви не повинні чекати до кінця тижня, щоб ходити по магазинах, наприклад, так як ви можете легко купити все, що вам потрібно з офісу або будинку. Ви можете дивитися нові фільми, читати нові книги, грати в цікаві ігри, створюючи свої власні світи і спілкуватися з друзями. І всі ці речі можна робити, не виходячи з дому.

З іншого боку такий спосіб життя приводить нас до вельми сумної статистики, яка показує, що люди мають все більше і більше труднощів у спілкуванні з іншими людьми з кожним новим днем. Ми стаємо самотні. Ми занурюємося у віртуальну реальність, де на нашу думку ми можемо робити все, і, таким чином, ми забуваємо про реальний світ з людьми, оточуючими нас. Давайте бути реальними, живими і доброзичливими знову!


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]