У категорії матеріалів: 42 Сторінка 1


В. Сєров. "Дівчинка з персиками. Картина "Дівчинка з персиками” - один з перших добутків В. А. Сєрова. На картині зображена дочка відомого промисловця й купця Сави Мамонтова - Віра Мамонтова. Засмагла дівчина пильно дивиться на глядача з полотна.
В. Васнецов. "Богатирі’. (твір по картині) Віктор Михайлович Васнецов - знаменитий російський художник-сподвижник, автор жанрових картин, ліричних і монументально-епічних полотен на тему російської історії, народних билин і казок.
Церковний дзвонар сповістив міську околицю про початок нового дня. Але голосисті півні його випередили. День обіцяв бути таким самим, як і погідливий ранок, зображений на картині «Московський дворик», що належить пензлю Василя Дмитровича Полєнова
Коли виповнилося Тарасові дев’ять років, померла його мати… У дванадцять став він круглим сиротою. Як жити? Де дітися?
Чарiвна природа рiдного села, розмай дерев, квiтiв, зеленого руна трав стали для Катерини Бiлокур академiєю мистецтв.
Іван Їжакевич правдиво передав ситуацію з селянського життя: батьки пішли на роботу, а найменшу дитину залишили зі старшою сестричкою. Я думаю, що уже вечір, бо діти, відчуваючи, що скоро повернеться додому мама, вийшли її зустрічати.
К. В. Білокур - народна художниця України, картини якої виставлялись у Луврі. Наділена Божим даром образного бачення світу, Катерина Білокур самотужки оволоділа таємницями живопису, стала непере-вершеним майстром.
І. Куїнджі (1842-1910) народився в Україні в м. Маріуполі в незаможній грецькій родині. Він рано осиротів і в одинадцять років пішов заробляти собі на хліб.
Картина «Козак Мамай» намальована понад триста років тому художником, чиє ім’я не збереглося. З того часу багато невідомих митців із народу створили багато подібних картин.
На картині Ісаака Бродського ми бачимо Літній сад в Петербурзі. На вулиці стоїть сліпучо яскравий сонячний день. Вже осінь, але осінь золотава, тепла. Такі погожі дні часто випадають у вересні або на початку жовтня.
Картина І. Шевандроновой «У сільській бібліотеці» відкриває перед нами куточок невеликої сільської бібліотеки.
На картині зображені коні і мале лоша. З любов’ю виписане художником лошатко. Пильні очі дивляться на глядача, маленькі вушка вловлюють кожен звук, маленьке копитце правої ноги почесує тендітну з білою плямою мордочку
Тихого осіннього ранку, коли сонечко вже не так весело пригрівало, а в лузі червоніла вирізьбленим листячком горобина, вийшов Пилипко до лісу: може, хто залишився живий з того літака, що вчора був підбитий німцями.
Струни мої золотії, Грайте ж мені стиха; Нехай козак-нетяжище Позабуде лихо. Лунають над степом чарівні звуки кобзи.
Справжній митець може відтворити у краєвиді будь-які ефекти світла. Коли А. Куїнджі дав на виставку свою картину «Місячна ніч на Дніпрі», деякі глядачі звинуватили художника в тому, що десь за.полотном він заховав… ліхтар.

1-15 16-30 31-42
Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]