У категорії матеріалів: 295 Сторінка 6


Хобі - це улюблене заняття людини у вільний час. Люди різні і у них різні захоплення. Хтось любить в'язати або шити, комусь подобається майструвати все своїми руками або малювати, фотографувати.
Кожний народ, дбаючи про своє майбутнє, прагне передати наступним поколінням усі свої знання і досвід. Тому звертаємося ми до фольклору, цієї мудрості народної, вчимося народним ремеслам. Кожний вид народного мистецтва збагачує наших сучасників.
У світі навколо нас багато всього цікавого та захоплюючого. Кожен може знайти собі щось до душі. Захоплення людини – це те, що вона робить не тому, що треба, а тому, що їй це подобається. Існує багато речей, які викликають у мене інтерес, проте серед них я хочу виділити малювання простим олівцем та катання на велосипеді.
Говорячи про молодіжний рух в Україні, я повсякчас ніби ставлю себе перед вибором, до якої організації приєднатися. І в той же час розмірковую, чи потрібно це мені. У роки юності моїх батьків існувала лише одна молодіжна організація - комсомол.
Завжди захоплювався людьми, безмежно закоханими у свою роботу, фанатично відданими їй. У випадку з лісничим Олешком, на мою думку, йдеться вже навіть не про професію, а про покликання. Про таких кажуть: "Людина на своєму місці”.
Моральність - це сукупність моральних законів, по яких живе людина, тобто законів, які він сам визначає для себе, залежно від виховання, що оточують його людей і т.д. Технічний прогрес - це розвиток продуктивних сил суспільства.
Наше XXІ століття - це вік нових технологій. Техніка стрімко уривається в життя людей, воно полегшує їм праця, заповнює дозвілля людини. Однак технічний прогрес часто вступає в конфлікт із мораллю, суперечить моральним поняттям.
Книг написано дуже багато й немає жодного людини в митрі, хто прочитав би їх усе. Книги - це історія й смаки кожної епохи. Деякі з них безнадійно тратили свою принадність, інших - актуальні й читаються з інтересом і сьогодні.
Моя майбутня професія – лікар. Я давно так вирішив. Ще в дитинстві мені хотілося допомагати всім, кому погано і боляче. Я возився з бездомними хворими кошенятами і цуценятами, лікував голуба, у якого було зламане крило. Друзі дивувалися, як мені не нудно все це.
Поки дівчатка мріють бути кінозірками, хлопці мріють про «справжні чоловічі професії».. А я от що подумав: моя майбутня професія - я хочу стати програмістом - цілком відповідає цьому поняттю. Поки видатні полководці першими кидаються в бій, науковці, не важливо, в якій саме галузі, в моєму випадку - у сфері інформаційних технологій - першими кидаються у бій із незнанням та невмінням, першими прокладають шлях до нових можливостей!
По давньогрецькій легенді, великі й всемогутні боги створили на землі п’ять століть. Перше - золоте. У часи золотого століття люди були зовсім щасливі, не знали ні хвороб, ні горя. Друге століття - срібне. Люди срібного століття були войовничими, жорстокими й гордими. Вони не приносили жертв богам, за що боги їх і знищили.
Картотека підліткового кабінету обласного диспансеру — середовище жахливих фактів, реєстр скупчення горя. Вони проходять низкою перед моїми очима — хлопчики й дівчатка, юнаки і дівчата, все життя їх занотовано на стандартних клінічних бланках.
У сучасному житті, не відстаючи від темпу технічного прогресу, відбуваються і культурні, і морально-етичні зміни у суспільстві. Одночасно з цим змінюється і наша мова. Проте яких би змін не зазнавало б суспільство чи наука, є деякі аспекти життя, що не повинні зникати чи видозмінюватись.
Наука - двигун прогресу. Якби не люди, яким не давали спокою нез'ясовні явища і процеси, людство і досі жило б у печерах. Шкода, що не всі це розуміють і вважають дослідження марною тратою часу і сил.
Тривалий час наша уява малювала різноманітні форми життя на сусідніх планетах. Однак поки що сподівання землян не справджуються. То, може, розвиток життя на Землі — збіг обставин і наша цивілізація унікальна?

Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]