У категорії матеріалів: 295 Сторінка 7


Зовнішній вигляд людини багато в чому залежить від одягу. Одяг прикрашає нас, підкреслює наші гідності, а іноді і приховує недоліки. За допомогою одягу людина може підкреслити роль, яку вона хотіла би відігравати в суспільстві.
Характер людини багато в чому визначається нею самою. Є якості, які проявляються несвідомо, але в більшості люди самі будують свій характер.
Багато країн світу розробили довгострокові програми з освоєння космосу. Чільне місце в них посідає створення орбітальних станцій, бо саме з них починається надзвичайно важливий етап проникнення у простір.
Література - найдавніше мистецтво. З незапам’ятних часів люди намагалися виразити в словах своє життя, свої думки й почуття. Спочатку це були усні сказання, дбайливо збережені в пам’яті й передані з покоління в покоління, потім, з виникненням писемності, стала можливої більше доконана й, якщо можна так виразитися, більше ефективна передача цих відомостей.
Поведінка людини проявляться в конкретних діях, вчинках, словах. Це віддзеркалення її внутрішнього світу, освіченості, психічного стану, ставлення до інших людей. Усі люди різні, з різних родин, зі своїми інтересами та світосприйняттям, особливостями мислення.
Подорожувати по Росії можна не тільки вшир, але й углиб. Росія велика не тільки по території, займаної їй, але й по глибині й розмаїтості почуттів, настроїв, характерів і взаємин. Якщо взяти літературу, то я не зустрів у жодній іншій країні такого достатку письменників, добутків, тим більше таких, у яких автор пише про свою Батьківщину.
Незвідані країни… Мир новий, привабливий, притягальний. Інші враження, інші думки й почуття. Побачити нову країну - це відкрити двері в царство інших відчуттів, емоцій, у царство твоєї мрії, твоїх мрій.
У народі кажуть, що людина вчиться на помилках. Що можна вважати за помилку взагалі? Вочевидь, це якась дія чи вчинок, які не призвели до очікуваного результату.
Початок історії міста Варшави сягає кінця XIII i початку XIV століття, хоча археологічні дослідження минулих років відкрили на цьому терені сліди поселень з X століття.
Працю називають першою потребою людини. Я повністю згоден з цим твердженням. Усім, що є в людини, вона зобов’язана праці.
Привіт, Володя! ( твір-лист). Нарешті одержав від тебе лист і довідався, як ти проводиш канікули. Я теж багато читаю. Востаннє я прочитав те оповідання, що ти мені радив, - "Рыцарь вася” Б. Васильєва. Ти просиш написати, чи сподобався він мені, Не те слово!
Берізка. Все в лісі веселяться, а берізка плаче. Під гарячим промінням сонця сік швидко тече по її білому тілу. Через кору він виступає назовні. Люди вважають березовий сік корисним і смачним напоєм. Вони надрізають кору і збирають сік у пляшки.
Крива указка. Вчителька Ніна Василівна на великій таблиці показувала учням літери. Указки у неї не було, і вчителька користувалася олівцем. Олівець був короткий. Ніна Василівна попросила дітей принести їй красиву паличку.
Iз чим асоцiюється у вас слово "кобзар”? Я не погрiшу, коли спробую вiдгадати. Це щось таке з давнини, коли ще жив Шевченко, або коли ще козацька вольниця гуляла Запорiжжям. Чи зображення на картинi слiпого дiдуся з кобзою в руках, а поруч з ним - хлопчик-поводир?
Я живу в сучасному дев’ятиповерховому будинку. Двір наш великий, оперезаний такими самими висотними будинками. У дворі, як водиться, є дитячий майданчик, квітники, палісадники, багато голубів і кішок - вони водять дружбу з дітлахами і бабусями-пенсіонерками.

Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]