У категорії матеріалів: 42 Сторінка 3


Особливості пейзажної творчості Юона повно висловилися в картині "Березневе сонце". Картина запам'ятовує той радісний момент, коли настає перша весна, названа М. М. Пришвіном "весною кольору".
Давайте уявимо що у людства немає мистецтва. У нашій Цивілізації є такі світи, де мистецтво замінено іншим засобом вираження. Що нам дає мистецтво, а може воно не потрібно?
На першому плані зображена річка. Пора року - весна, тому річка написана оранжево - жовтими і блакитними квітами.
Час тече непомітно, несучи з собою перемоги і поразки, турніри, облоги, легенди й казки, пісні та притчі, таємні світи людей.
Гамлет Шекспіра не може примиритися зі світом, де нехтується людська гідність, де немає місця шляхетності, вільної думки і вільного діяння. Цей світ бездуховний, в ньому все засновано на безпринципності, на здоровому глузді, умінні пристосовуватися, догоджати - піти на зраду, погодитися на шпигунство.
На картині А. Саврасова "Граки прилетіли" я бачу приліт перших весняних птахів - граків. Вони прилітають приблизно в березні - квітні. На картині явно березень, ранок, але ще є сніг і дуже похмуро.
Ось і прийшли до нас перші весняні дні. Легка, безтурботна пора надихає багатьох поетів, письменників і художників.
Я розглядаю картину І. С. Остроухова "Золота осінь". Вересень, жовтень, листопад - осінні місяці. Їх не сплутаєш один з одним. У кожного свій характер і колір.
Билини - найдавніший жанр народної творчості. Їхні мотиви знайшли свій розвиток через багато століть в інших видах мистецтва: в музиці, живопису. Найбільш яскраво втілена легендна тема у творчості чудового російського художника XIX століття В. М. Васнєцова.
Художник світла - так називали Архипа Івановича Куїнджі, одного з самих незвичайних російських майстрів пейзажного живопису другої половини XIX століття. Підтвердженням тому може служити виставка однієї-єдиної картини, яка відкрилася на початку 1880 року в Петербурзі. Ще задовго до відкриття виставки в газетах з'явилися захоплені відгуки про цю картину.
Фільми набувають все більшої популярності у нашому повсякденному житті. Багато людей обирає між відвіданням театру або переглядом фільмів по телевізору у свій вільний час. Тим не менше, у різних людей різні смаки.
Відповідь на це питання залежить від особистого досвіду та виховання кожної людини, а також традицій тої країни, у якій Ви виховувались. З моєї точки зору, традицією, яку варто було б запозичити від іншої країни, є синівська шанобливість. Повага до батьків – це один із східно-азійських принципів, що становить собою підвалину східного суспільства.

1-15 16-30 31-42
Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]