Моя думка щодо негативного впливу телебачення на міжособистісні стосунки

Тема: Чи згодні ви з наступними твердженнями? Телебачення руйнує спілкування між друзями та родиною. Наведіть конкретні аргументи, що підтвердять вашу думку.

Коли телебачення з'явилось вперше, воно було привабливою новинкою. З тих пір воно отримало безпрецедентну популярність. Хоча дехто стверджує, що телебачення спонукає до палких дебатів між друзями та родиною, інші вважають, що все відбувається з точністю до навпаки. На мою думку, телебачення руйнує зв'язки між друзями та родиною. Телевізійний приймач відволікає глядача від розмов, призводить до втрати своєї думки. Телебачення також заохочує нас проводити більшу частину свого часу, переглядаючи телевізор, а не спілкуючись з друзями або родиною.

По-перше, глядачі не в змозі вести бесіду під час перегляду телевізора. Люди відкидають або ігнорують потенційно важливу розмову, просто зосередивши увагу на телебаченні, а не на людях поруч з ними. Наприклад, на жінку, що працює продавцем в магазині, ні за що ні про що накричав начальник. Повернувшись додому, вона можливо захоче обсудити те, що сталось, зі своїм чоловіком. Однак її чоловік, цілком занурений у перегляд футбольного матчу, буде просто відмахуватись або зітхати кожного разу, коли вона про щось його запитає. Витрачаючи всю свою увагу на те, чи Шахтар заб'є гол, він не в змозі вислухати свою дружину, яка хоче розповісти йому про свій день. Ця відсутність уваги є неповагою до дружини і може призвести до розриву стосунків.

Люди проводять більшу частину свого часу, дивлячись телевізор. Оскільки час, який ми відводимо на перегляд телевізора зростає, ми все більше нехтуємо часом, який можна було витратити на спілкування з друзями та родиною. Це нехтування може привести до розриву відносин між членами сім'ї і втрати дружби. Наприклад, службовець може приходити додому кожен вечір і дивитися телевізор, щоб відпочити і розслабитися. Будучи недавнім випускником університету він можливо багато працює, завжди намагається догодити своєму начальникові і просуватися по кар'єрній драбині. Однак, проводячи більше часу перед телевізором замість того щоб розвивати особисті стосунки з друзями, він може втратити багато шансів на розвиток дружніх відносин всередині компанії. Ігноруючи попередніх друзів, він також стикаються з шансом їх втратити. Протягом декількох місяців, він може помітити, що залишився наодинці.

На завершення, в той час як основна роль телебачення полягає в тому, щоб забезпечити розваги, тривалий перегляд телебачення може викликати багато проблем. Глядачі не в змозі зосередитися на розмовах, витрачаючи надто багато часу перед телевізором, а не на розвиток реальних відносин. Замість того, щоб втратити або знищити стосунки з друзями і сім'єю, люди повинні пам'ятати, що реальні відносини включають в себе двох або більше осіб і вимагають прикладення зусиль.


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]