Природа і людина тісно пов'язані

Природа і людина тісно пов'язані

Природа і людина тісно пов'язані. І якщо природа існувати може без людини, то людина без неї не може. Тому так важливо жити в гармонії з природою. Але, на жаль, люди намагаються підпорядкувати собі природи, стати її господарем, однак, це не виходить.

Природу треба берегти, адже це наш дім. Все необхідне для життєдіяльності дає нам природа. Якщо раніше вважалося, що природні багатства невичерпні, що вони у величезних кількостях, то зараз, стає ясно, що багато знаходиться в обмеженій кількості. Людина не може користуватися дарами природи постійно, так як вони можуть дуже скоро зникнути.

Завдання людини зберегти природу і примножити її багатства. Потрібно відповідально підходити до даного питання, оскільки ми повинні залишити після себе своїм нащадком багату, красиву і чисту планету.

Планета земля наш дім, вона єдина у своєму роді, така прекрасна і неповторна. Тому необхідно піклуватися про неї.

Отруюючи і знищуючи природу, людство в першу чергу знищує самого себе. Де ми будемо жити, що ми будемо їсти, якщо не буде природи?

Але останнім часом люди починають замислюватися про проблеми екології, розробляються програми по захисту навколишнього середовища. На щастя, люди усвідомлюють свої помилки і намагаються їх виправити.

Забруднення природи


Забруднення природи є досить актуальною проблемою на сьогоднішній день. Питання, пов'язані із забрудненням природи, розглядаються в країнах Європи особливо часто.

Раніше люди не думали про забруднення навколишнього середовища, але зараз витрачають величезні гроші, щоб відновити колишню красу природи. Особливо піклується про природу Європа. Завдяки проведеним нею заходам, в Європі практично перестали випадати кислотні дощі, хоча в інших країнах ця проблема досі не вирішена.

Щоб запобігти забрудненню довкілля, необхідно в цьому напрямі співпрацювати всім країнам. Якщо одна країна, буде піклуватися про навколишнє середовище, а інші ні, то особливого толку від цього не буде.

Турбота про природу повинна бути закладена у свідомості суспільства, тому вже з ранніх років так важливо виховувати дітей в цьому напрямку. Підростаючому поколінню, необхідно говорити про те, що потрібно дбати про природу, адже без природи людина загине.

Піклуючись про природу, ми піклуємося про себе, про своє здоров'я, про свою красу. Наші діти, внуки, правнуки, праправнуки хочуть також дихати чистим повітрям та пити чисту воду, насолоджуватися її красою. І ми не вправі забирати у них цю можливість.

Бережіть природу!

Бережіть природу! Ці слова дуже часто можна почути на класній годині. Однак, здавалося б, що можуть зробити звичайні школярі? Яким чином їм вдасться зберегти природу? Але з часом школярі підростуть, почнуть працювати в різних установах та організаціях, засновувати свої компанії, які в майбутньому можуть завдавати шкоди довкіллю. Тому вже тоді в їхній свідомості будезакладена відповідальність за природне середовище. Вони будуть берегти навколишнє середовище.

Вже з дитячого садка треба вчити дітей дбати про природу, про навколишній світ. Чому зараз стільки проблем з екологією? Тому що у багатьох немає поняття про те, що треба дбати про природу. Земна куля це наш дім, ми не повинні забруднювати його. Де ми будемо жити, якщо знищимо його?

Дуже велика кількість людей заради тимчасової вигоди готові зробити все, навіть нищити природу. Їх не дуже турбує думка про те, що на цій планеті будуть жити їхні діти чи внуки, вони думають лише про себе. У цих людей нема ніякої совісті та почуття відповідальності. Тому, щоб уберегти природу, необхідно багато працювати, особливо з школярами та дошкільнятами, навчати їх дбайливо ставитися до природи і думати про своє майбутнє.

Якщо раніше вважалася, що природні багатства невичерпні, що не потрібно думати про це, то зараз все інакше. Багато країн витрачають величезні гроші для того, щоб відновити навколишнє середовище.


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]