На що держава повинна витрачати більше грошей: на покращення доріг чи на вдосконалення системи громадського транспорту?

Тема: На що повинна держава витрачати більше грошей: на покращення доріг та магістралей, чи на вдосконалення системи громадського транспорту (автобуси, поїзди, метро)? Аргументуйте свою відповідь.

На що повинна держава витрачати більше грошей: на поліпшення доріг і магістралей чи на поліпшення громадського транспорту? Це непросте завдання, оскільки ми повинні взяти до уваги багато причин та факторів. Тим не менше, після ретельних роздумів я схиляюсь до другого варіанту – удосконалення системи громадського транспорту. Причини мого вибору представлені нижче.

Не можна заперечити того факту, що поліпшення громадського транспорту, безсумнівно, призведе до зменшення рівня забруднення у наших містах. Якщо місто не матиме розвинутої системи громадського транспорту, повітря буде забруднюватися більшою мірою. В наскільки брудному середовищі ми живемо! Кожного дня ми бачимо небо тьмяного кольору, вдихаємо повітря, наповнене токсичними речовинами. Оксиди азоту та вуглецю, сполуки, що містять сірку та вуглеводні – це той небезпечний "коктель", який ми вживаємо мало не щодня на вулицях наших міст. Шкідливий для людей й шум від автомобілів: він негативно впливає на слух, призводить до розвитку гіпертонії, виразкової хвороби шлунку та діабету. Вплив автомобільного транспорту на екологічну ситуацію у наших містах досяг критичного рівня – показники забруднення атмосферного повітря у наших містах перевищують всі допустимі показники, норми та стандарти. Таким чином, проблемами навколишнього середовища та зменшення негативного впливу автомобільного транспорту на довкілля нині опікується все більше людей. Ці та інші проблеми охорони навколишнього середовища є нині вельми актуальними.

Ще одна причина, чому я схиляюсь до такої точки зору полягає у тому, що розвинений громадський транспорт сприятиме зменшенню частоти та кількості пробок. Мабуть, сьогодні не існує гірших слів, ніж слова «пробки» та «затори», особливо для бізнесменів та ділових людей, які вважають, що «час - це гроші». Затори не тільки коштують людям часу і грошей, а інколи навіть здоров'я, але й створюють поганий робочий настрій. Це значно знижує працездатність людей всього міста. Як може місто з проспектами, повним заторів, розвивати свою економіку?

Нарешті, я хочу сказати, що поліпшення системи громадського транспорту забезпечить велику кількість засобів транспорту для більшості бідних людей, які не можуть дозволити собі купити автомобіль. Відомо, що наші громадяни –це не тільки ті, хто має можливість володіти автомобілем, але й дуже бідні люди, що не можуть собі дозволити придбати авто. Я вважаю, що громадський транспорт – це те благо, що повинно служити людям у всьому місті.

Як би там не було, громадський транспорт має ряд переваг, наприклад, може заощадити багато часу, в деяких випадках, створює додаткові зручності для людей. У той час як поліпшення доріг і магістралей є вигідним лише умовно. На підставі вищевикладеного, я погоджусь з думкою, що уряд повинен витрачати гроші на поліпшення системи громадського транспорту. Це не тільки захистить навколишнє середовище і заощадить час для людей, а й покращить життя всіх громадян.


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]