Моє ставлення до реклами

Сьогодні багато з нас дотримується думки, що телевізійна реклама може розповісти нам багато нового про країну. Наскільки мені відомо, таке твердження є небезпідставним. Мої аргументи на користь такої точки зору перерахую нижче. Однією з основних причин є те, що бренд країни та реклама майже завжди є відображенням культури країни та її звичаїв.

Реклама варіюється від країни до країни, в залежності від конкретних звичаїв країни. Наприклад, японська реклама може зображувати японську даму в традиційному кімоно, у той час як американська реклама може бути у вигляді ковбоя в капелюсі, що їде верхи на коні. Завдяки рекламі, ми можемо отримати певне уявлення про те, як виглядають люди з інших країн, у що вони одягнуті в повсякденному житті, що вони їдять, який транспорт вони використовують та що вони роблять у вільний час. Ми з легкістю можемо дізнатися про різні культури та країни через конкретні риси таких брендів.

Ще одним тонким моментом, який ми повинні враховувати, є те, що ми можемо дізнатися про країну за її продуктом. Коли ми бачимо рекламу Tойоти або рекламу SONY по телевізору, ми розуміємо, що японський народ вважає якість найважливішим аспектом своєї продукції, і ми знаємо про те як японці завжди намагаються з усіх сил слідувати за розвиток високих технологій, а також забезпечити кращу якість своєї продукції. Коли ми отримуємо більш глибоке розуміння продукту, ми можемо одержати більш глибоке розуміння про країну та народ.

Більше того, коли ми дізнаємося про культуру та звичаї країни через рекламу, ми готові витрачати більше часу на те, щоб читати про країну, вивчати її більш глибоко, і навіть коли-небудь поїхати в країну, яку ми хотіли б відвідати. Все це може початися з невеликого рекламного ролика на ТБ! Хіба це не диво?

Загалом, реклама дійсно може розповісти нам багато нового про культуру країни та її звичаї.


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]