Чому віддаєте перевагу Ви: залишатися на одному місці або переїжджати в пошуках іншого місця для життя?

Тема: Деякі люди живуть все своє життя в одному місці. Інші переїжджають кілька разів протягом всього життя у пошуках кращої роботи, будинку, району чи навіть клімату. Чому віддаєте перевагу Ви: залишатися на одному місці або переїжджати в пошуках іншого місця для життя? Наведіть причини і конкретні приклади, що аргументувати Вашу думку.

Схоже, що світ кожної хвилини стає все меншим. Коли я був дитиною, я ніколи не зустрічав нікого за межами мого рідного міста, не кажучи вже когось з іншої країни. Тим не менше, у даний час я регулярно спілкуюся з людьми зі всього світу. Я можу спілкуватися на різні теми з моїми однокласниками з Вірменії, Казахстану, Азербайджану, Китаю, В'єтнаму, Індії, Молдови, купити деталі до комп'ютеру у магазині, що належить росіянам, пообідати в мексиканському ресторані, купити джинси на ринку від продавця з Сомалі, або купити китайські іграшки у кіоску біля мого будинку. У цьому явищі я можу побачити продукт сучасного глобалізованого світу, в якому кордони зникають і люди можуть вільно переміщатися, як вони хочуть. Немає нічого більш захоплюючого для мене, ніж бути частиною цього нового "глобального села".

На даний час я жив у трьох різних країнах: Росії, Білорусії та Україні, і я переконаний, що це було чудовим досвідом для мене. У кожній країні я знайшов щось нове. Я пам'ятаю тепло людського спілкування у моєму рідному місті в Білорусії, я насолоджувався прекрасним почуттям гумору, культурою та дотепністю росіян, в Україні я перебуваю під враженням від відкритості та гостинності українців. У кожній країні я дізнався про іншу мову та культуру, випробував інший клімат, розмовляв з людьми по-різному. Я дізнався, що кожне місце має щось особливе, і що немає місця на Землі, яке було б ідеальним. Ми можемо багато втратити, коли ми покидаємо країну, але ми завжди отримуємо щось нове, переїжджаючи на інше місце.

Так, найбільшою перевагою від можливості спілкування з людьми із різних країн було дізнатися, що кожна людина і кожна культура має різний, але вірний спосіб бачення світу. Я не можу сказати, що росіяни мають монополію на те, як сприймати цей світ, і не можу сказати, що українська система цінностей є найкращою. Я можу тільки сказати зі свого досвіду, що кожній культурі притаманна інша система цінностей і що кожна з них є особливим способом бачення світу.

Можливо, цей момент є найважливішим для прийдешнього століття інформації і технологій та падіння політичних і торговельних бар'єрів. Оскільки люди з усього світу мігрують більш вільно в пошуках кращого життя, ми обов'язково повинні навчитися бути терпимими до різних світоглядів. Люди, які звикли поводитися певним чином будуть змушені навчитися приймати людей, які поводять себе по-іншому, можливо, навіть перейняти новий досвід. Приймаючи культуру, відмінну від нашої власної, ми дізнаємося більше про широкий спектр людського досвіду, і збагачуємо себе за рахунок того, що бачимо красу та істину в різних її формах.


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]