Чи є зарплатня, яку ми отримуємо, єдиним заради чого ми працюємо?

Тема: Чи згодні Ви з тим, що гроші - це найважливішим аспект нашої роботи та єдине заради чого ми працюємо? Наведіть конкретні причини та приклади, щоб аргументувати Вашу відповідь.

Усі ми маємо один важливий аспект, що всіх нас об'єднує. Це наша робота. Незалежно від сфери зайнятості, усі ми переслідуємо цілі, що так чи інакше пов'язані з нашою подальшою кар'єрою, працею чи заробітком. Деякі з цих мотивів можуть включати в себе: отримання грошей, особистого зростання, допомогу безпритульним або жертвам насильства, або просто віддати щось у громаду, з якої ми вийшли. Хоча деякі люди повністю зосереджуються на отриманні грошової вигоди, я вважаю, що особисте задоволення і внесок у розвиток суспільства є набагато важливішим.

По-перше, отримання морального задоволення – вагоміше за гроші. Якби людей цікавили тільки гроші, їх життя було б вкрай незадовільним. В характеристиці ієрархії потреб за Маслоу, фінансова вигода не є піком. Після задоволення своїх основних потреб людина переходить на більш високий рівень, ніж той, де головною ціллю є гроші. Цей вищий рівень має справу не з грошима, а з потребою поваги, чи самооцінкою. Така необхідність включає й отримання морального задоволення.

По-друге, люди розглядають свою роботу як спосіб свого власного внеску в суспільство. Багато людей пов'язані з іншими факторами, ніж гроші. Хоча адвокати на Заході, у Сполучених Штатах чи в Європі, традиційно заробляють значні суми грошей, відомо, що багато з них часто працюють на громадських засадах для таких установ, як ACLU або EFF. Такі установи мають за мету виключно захист конституційних прав, як право на свободу слова, але не в змозі запропонувати навіть найменшу зарплатню. Інша сфера зайнятості, що традиційно відома високими доходами в західному суспільстві, це лікарі. Тим не менше, багато лікарів щорічно роблять внесок у суспільство через такі установи, як «Лікарі без кордонів», «Червоний хрест» та інші некомерційні організації, покликані принести медичну допомогу країнам третього світу, людям, що не в змозі собі цього дозволити. Лікарі, що відмовляються від фінансової вигоди, щоб допомогти бідним - діяльність, що робить вагомий внесок у розвиток суспільства.

Підводячи підсумок вищесказаного хочу наголосити, що в той час як майже всі дорослі люди працюють, не вся їх робота пов'язана з отриманням грошової вигоди. Хоча у всіх нас різні причини для вибору своєї кар'єри, я вважаю, що особисте задоволення і внесок у розвиток суспільства є двома причинами, що є важливішими за гроші. Просто бути багатим ніколи не забезпечить того морального задоволення, яке приносить внесок у розвиток суспільства. Адже, як кажуть, " щастя за гроші не купиш".


Матеріали схожої тематики:


Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]