У категорії матеріалів: 38 Сторінка 2


Як часто люди мріють про вічність, вічність почуттів, життя. Про вічність почуттів ми говоримо, коли маємо на увазі їхня властивість "відвідувати” різні покоління людей, але вони не вічні, коли мова йде про життя людства, навряд чи вічної.
Останнім часом у пресі з’явилося багато публікацій на молодіжну тематику. Кожний прагне висловити свою точку зору з приводу орієнтирів на майбутнє. Важко мріяти про майбутнє в умовах економічної нестабільності і соціальної незахищеності.
З точкою зору, що освіта створює відмінності між людьми, я згоден. Люди різного рівня та профіля освіти дійсно відрізняються один від одного. Але я не хочу багато говорити на тему, що освічена людина краще, ніж неосвічена.
Освіта – чудове слово. Вже у самому його звучанні присутнє світло, що покликано допомагати нам упродовж усього життя, робити життєвий шлях яснішим, простішим та цікавішим. Світло, яке має розігнати темряву неуцтва, сумнівів, помилок.
У кожної грамотної людини є своя бібліотека. Сюди входять книги, які їй належать. У когось бібліотека велика та серйозна, набувається довгими роками. Наприклад, велика бібліотека у мого дідуся.
Школа. У мене, як у учня 11 класу виникають суперечливі почуття з цього приводу. З одного боку цей рік для мене останній Адже скоро я покину школу. Далі мій шлях приведе мене до іншого навчального закладу. У мене буде нове життя, нові друзі, нові знайомства.
Для кожного з нас школа - це другий дім. Тут є і друга мама - наша перша вчителька. Саме вона навчила нас писати, читати, логічно мислити. Вчителька вчить нас бути добрими, чесними, правильно спілкуватися, товаришувати.
... Йде шкільний урок. Учень, явно не підготував домашнього завдання, мнеться біля дошки, з надією поглядаючи на годинник і прислухаючись до товариського шепоту. Марно. Він не може вирішити цю задачу.
Люди вступають до університету з різних причин (наприклад, щоб здобути новий досвід, кар'єрну підготовку, знання). Чому на вашу думку, ми вступаємо до університету? Наведіть конкретні причини та приклади, що підтвердять вашу відповідь.
У вітчизняних вузах існує безліч способів організації навчального процесу. Усі вони розроблені університетами на допомогу своїм студентам. Те, наскільки конкретний спосіб організації є корисним, чи навпаки шкодить студентам, є предметом деяких суперечок. Хоча деякі заняття в університетах є обов'язковими для відвідування, інші передбачають вільне відвідування, що дозволяє студентам, які не мають змоги постійно відвідувати заняття, отримати вищу освіту.
Є два основних каналів для людей, щоб отримувати знання: з книг і з власного досвіду. Як правило, знання, отримані з книг є теоретичним, а ті, що ми отримали з досвіду вважаються практичними. Важко відповісти, що є важливішим залежить від етапу та умов нашого навчання. Знання, здобуті з книг є можливо більш фундаментальними, ніж ті, що здобуті безпосередньо з досвіду.
Навчання в університеті означає набагато більше, ніж просто відвідувати заняття і весь час навчатись. Підготовка в бібліотеках, відвідування лекцій, семінарів, лабораторних та практичних занять, звичайно, - дуже важливий компонент навчання в університеті, але я вважаю, що однаково важливою є участь у спортивних та громадських заходах. На мою думку, такі позакласні заходи допомагають студентам краще навчатись і сприяють розвитку соціальних навичок в довгостроковій перспективі.
Є багато методів та підходів до навчального процесу. Усі вони мають свої переваги та недоліки. Деякі люди вважають за краще навчатись самостійно, у той час як інші віддають перевагу навчанню з викладачем. Щодо мене, то я волію навчатися з викладачем.
Батьки, педагоги та учні часто сперечаються з приводу того, чи добре це, якщо підлітки мають роботу, поки вони ще навчаються в школі. Одні виступають проти того, щоб підлітки працювали, інші підтримують можливість працювати, якщо учні цього хочуть.
Тема: Чи згодні Ви з наступними твердженням? Сучасні комп'ютерні технології в даний час допомагають студентам отримувати більш детальну інформацію та знаходити її швидше. Аргументуйте Вашу відповідь.

1-15 16-30 31-38
Про війну [39] Рідний край [77] Культура та мистецтво [42]
Історія в літературі [79] Св'яткові дні [26] Природа та екологія [151]
Навчання та школа [38] Літературні напрямки [96] Народна творчість [63]
Родина та традиції [68] Людські цінності [81] Вільна тема [295]